SVATEBNÍ FOTO & VIDEO STUDIO

TEAM KREATIVNÍCH PROFESIONÁLŮ

Naší filozofií je poskytovat zákazníkovi  emotivní a jedinečné dílo.

O NÁS

Pracujeme s  nejmodernější technikou na trhu a neustále ji rozšiřujeme. Zakládáme si na preciznosti a osobnímu, přátelskému přístupu k zákazníkovi. Fotíme a natáčíme převážně reportážním stylem tak, abychom zbytečně nerušili chod Vašeho velkého dne. Náš zkušený tým fotografů a kameramanů si při práci nikdy nepřekáží, ale navzájem si vypomáhá, což považujeme za naši nejdůležitější přednost. Reagujeme s maximální rychlostí a přesností záběrů, takže nám neunikne ani jeden důležitý moment. Navíc nás to celé nesmírně baví a každá další dokončená práce nám dodá energii a zkušenost do další práce.

Naši práci dodáváme s maximální rychlostí a pečlivostí při postprodukci. Rádi Vám natočíme svatbu přesně tak, jak si sami přejete a to třeba i v 4k rozlišení. Jsme totiž profesionální team fotografů a kameramanů a nic pro nás není překážkou.

0
SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

ŘEKLI O NÁS

 • Jsme s manželem moc rádi, že jsme narazili právě na Michala. Všichni svatební hosté byli z fotografa nadšeni a nám zbylo na náš svatební den spoustu úžasných foto vzpomínek. Michala můžeme všem jenom doporučit a těšíme se na další focení.
  Simča a Ondra
  Simča a Ondra
 • Děkujeme za jedinečné svatební fotky a velice oceňujeme nadstandardní, proaktivní, osobní a přátelský přístup. Byli jste nedílnou součástí svatby a moc jsme si to užili! Absolutně nejlepší zážitek při focení a doporučujeme všem! 🙂
  Jan a Jan
  Jan a Jan
 • Proste fantasticky, Michal fotil naši svatbu a nemůžeme si ho a jeho kolegyni vynachválit. Take má velmi profesionální přistup, úžasné nápady a bombastickou osobnost. Fotky jsou překrásné no proste bomba uuuuzasnyyyyy!  Děkujeme moc  
  Lina a Michal
  Lina a Michal
 • Děkuji Táni i Michalovi za milé a vstřícné jednání při domluvě a organizaci, skvělý přístup při focení, špičkové fotky, profesionalitu, ale i viditelné nadšení a radost z práce! Dokázali jste svým fotografickým uměním zachytit jedinečné kouzlo celého svatebního dne, radost a štěstí nejen novomanželů, ale i všech svatebčanů  Vaše fotky mají duši  Děkuji moc za všechno, byli jste perfektní a i díky Vám dvěma byla ta svatba jedinečná  
  Jitka (svědkyně)
  Jitka (svědkyně)
 • Moc díky Michalovi za svatební focení. S fotkama jsme moc spokojeni a hlavně jsme je dostali 4 dny po svatbě. Michal ví co dělá a dělá to správně. Fakt supr. Doporucujeme !!!
  Dominika
  Dominika
 • V den, kdy toho je na tu holku v bílých šatech trochu moc, není nic povzbudivějšího, než absolutně profesionální fotograf. To neznamená jen stovky fotek a vymazlená kompozice, ale hlavně člověk, který uklidní, rozesměje a dokáže se naladit na vlnu energie, kterou tvoří jemu prakticky neznámí lidé. Děkujeme Michale! K.+ J.+ L.
  Káťa a Jindra
  Káťa a Jindra
 • Ještě jednou děkujeme Michalovi, za parádní fotky. Všichni jsou z fotek přímo nadšení! Focení nadto byla opravdu zábava, a to hlavně kvůli super pohodovému přístupu Michala. Jako bonus hodnotíme rychlost zpracování upravených fotografií – za necelé 3 dny jsme u sebe měli 430 krásných fotek. Dlouho jsme vybírali svatebního fotografa, ale myslíme, že líp už jsme si vybrat nemohli! Všem doporučuji. 
  Hanka
  Hanka
 • Michal s Táňou nám fotili celý svatební den i s předsvatebním focením loni na podzim. Kromě toho že máme perfektní fotky ze svatby, tak se nám nejvíc líbila práce přímo a místě, kdy Michal dokázal vytvořit báječnou atmosféru a oba působili velmi přirozeně. Fotky byly dodány super rychle a Michal reagoval na jakoukoliv naši připomínku. Můžeme jedině doporučit všemi deseti a určitě se s Michalem uvidíme i v budoucnu 
  Jana
  Jana

SPLNÍME DO PUNTÍKU I VAŠE NEVŠEDNÍ POŽADAVKY, PROTOŽE VÍME JAK

KONTAKTUJTE NÁS